• 11_dsc01693_retus.jpg

Koktejl bar B3 Praha

Chcete zažít jedinečnou domácí atmosféru, pohodu a přitom si pochutnat na kvalitním koktejlu, českém vínu, nebo poctivém pivu? Stačí jen otevřít dveře a vstoupit! Během chvilky poznáte, že jste na tom správném místě, tady u nás, v koktejlovém baru B3.

V útulných prostorách našeho baru vám dáme vybrat z více než 100 koktejlů, nabídneme vám výběr z tuzemských vín a načepujeme vám poctivé české pivo. Zamilovat se můžete do mojita z čerstvé máty, caipirinha z pečlivě vybraných brazilských limetek a výtečného rumu, nebo do jednoho z našich originálních koktejlů, které najdete detailně rozepsány v koktejlovém lístku. Naši barmani vše připraví a naservírují v osobitém stylu, správně promíchané i protřepané.

Naší filosofií je nabídnout zákazníkům to, co v dnešním uspěchaném světě hledají - tedy uvolnění od každodenního stresu, příjemnou společnost a k tomu samozřejmě i originální chuťový zážitek. Právě díky tomu se u nás zákazníci cítí jako doma, ať už přijdou „na jedno“ ,a nebo s přáteli na jeden z nezapomenutelných víkendových večerů.

Sami poznáte, že Bar B3 prostě není jen „zastávkou na jednu noc“.